باور سبلاي NDR-240-24 240W 24VDC 10A Power Supply Single Output
2.300,00 EGP
الوصف
باور سبلاي NDR-240-24 240W 24VDC 10A AC/DC Power Supply Single Output
About this item
  • Output Voltage: 24V; Rated Current & Rated Power: 10A, 240W
  • Input Voltage : 90 ~ 264VAC / 124 ~ 370 VDC
  • Protections: Short circuit / Overload / Over Voltage / Over Temperature
  • High Efficiency 88.5%; UL 508 (Industrial Control Equipment) approved
المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.